Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
SociUPP nedir ve ne tür hizmetler sunmaktadır?
SociUPP, dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış bir ajanstır. Web tasarımı, sosyal medya yönetimi, reklam danışmanlığı, grafik tasarım, fotoğraf ve video çekimi gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız.
Web tasarım süreciniz nasıl işler?
İlk olarak, müşterimizle bir toplantı düzenleyerek ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya çalışırız. Daha sonra, özelleştirilmiş bir tasarım planı oluştururuz ve müşterimizin onayını alırız. Son olarak, tasarımın geliştirilmesi ve uygulanması sürecine geçeriz.
Sosyal medya yönetimi hizmetiniz neleri kapsar?
Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, hesap yönetimi, içerik oluşturma, etkileşim artırma ve analiz gibi bir dizi faaliyeti içerir. Müşterilerimizin sosyal medya platformlarında etkin bir varlık oluşturmasına yardımcı oluruz.
SociUPP ile nasıl iletişime geçebilirim?
Bizimle iletişime geçmek için info@sociupp.com adresine e-posta gönderebilir veya web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya platformlarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.
Fotoğraf ve video çekimi hizmetiniz nasıl işler?
Fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz, öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini belirlemekle başlar. Ardından, profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlarımız çekimleri gerçekleştirir. Son olarak, çekimler düzenlenir ve müşterimize sunulur.
HIZLI TEKLİF AL
Vereceğimiz tüm hizmetleri
en ufak ayrıntısına kadar belirtiyoruz.
Standart çözümlerle yetinmeyiz, kolaycılığa kaçmayız. Her marka ve ürün için derinlemesine araştırma ve özgün analizler yaparız. Müşteriye özgü, kişiye özel çözümler sunarız, çünkü biliyoruz ki her hikaye farklıdır.

Projeye mi ihtiyacınız var ?
Bize ulaşın.